Staň se partnetrem našeho týmu MASTERLAN

Staň se partnerem jachtařského týmu MASTERLAN a zažij atmosféru světového jachtingu přímo z VIP tribuny. Bonusem pak může být let na katamaránu GC32 v rozjížďce Extreme Sailing Series. V porovnání s ostatními katamarány podobné velikosti je Flying Phantom extrémně finančně nákladný. Jeho cena přesahuje 1 mil. Kč. Nicméně marketingová využitelnost pro naše partnery je nesrovnatelná. Lety nad vodní hladinou extrémní rychlostí a divoké situace lákají každého diváka. Také proto tým vloni zaznamenal obrovský novinářský zájem o celý projekt. Neváhejte a přidejte se k nám!
 
 
Posádka týmu MASTERLAN David Křížek a Milan Harmáček (Zdeněk Adam) budou v letošním roce opět reprezentovat Českou republiku na prestižní Flying Phantom Extreme Sailing Series. Podpořte náš tým a staňte se i vy partnery této mimořádné světové jachtařské události.