AAA AUTO

David Křížek oficiálně zahájil dlouhodobější spolupráci se společností AAA AUTO. V rámci toho pak převzal klíčky od zapůjčeného SUV Nissan Quashqai, který je pro jachtaře ideálním vozem. Zítra David odjíždí na poslední letošní trénink na katamaránu F18 s Milanem Harmáčkem do Itálie na Lago di Garda, kde budou trénovat pod dohledem trenéra Lorenza Bianchini.

David Křížek převzal klíčky od Nissana Quasqai od AAA Auto

Foto: Martina Barnetová

Tisková zpráva:

David Křížek převzal Nissan Qashqai z rukou generální ředitelky AAA AUTO

Generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová předala v rámci spolupráce nový vůz Nissan Qashqai profesionálnímu jachtaři Davidovi Křížkovi, který za svoji kariéru získal 37 medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, z toho 23 mistrovských titulů a Českou republiku reprezentuje i v řadě velkých mezinárodních závodů. 

„Jsem ráda, že jsme uzavřeli spolupráci s Davidem Křížkem a můžeme ho díky našemu vozu doprovázet na všech jeho cestách za úspěchem. Přeji Davidovi, aby mu auto dobře sloužilo nejen na pracovních cestách, ale i při výletech s rodinou,“ řekla Karolína Topolová.

„Prostorný vůz je k mojí práci nezbytný, protože potřebuji na závody přepravovat větší množství jachtařského vybavení. Na druhou stranu je pro mě důležité mít i bezpečný vůz, ve kterém můžu přepravovat bez starostí i svého syna a manželku. Jízdní vlastnosti si můžu vyzkoušet hned záhy při cestě na poslední letošní trénink na katamaránu F18 s Milanem Harmáčkem do Itálie na Lago di Garda, kde budu trénovat pod dohledem trenéra Lorenza Bianchini. Těším se na spolupráci s AAA AUTO,“ dodal David Křížek.

AAA AUTO je renomovaný obchodník s ojetými vozy a na českém trhu působí již 22 let. Celá skupina AAA AUTO letos v listopadu prodala už 59 138 aut, a je o dvanáct procent více než loni za stejnou dobu. Společnost má v plánu do konce roku prodat přes 63 000 ojetých aut, což by byl nejlepší výsledek od roku 2008.