Hlavní partneři

DISCOMP

DISCOMP

Společnost je hlavním partnerem v projektu Flying Phantom, kde propaguje jednu ze svých značek MASTERLAN.

Více

—————

EDOX

EDOX

EDOX je dodavatelem luxusních hodinek, jejichž tváří je právě David Křížek. Ten propaguje zejména kolekci Grand Ocean. EDOX je také partnerem Extreme Sailing Series na katamaránech GC32. K této příležitosti byla vydána nová série jachtařských luxusních hodinek.

Více

—————

KWS - Kuboušek Water Sports

KWS - Kuboušek Water Sports

KWS je partnerem projektů Davida Křížka. Tato společnost tak propaguje především svoji divizi Marine. Nově byla podepsána také spolupráce v oblasti jachtařského oblečení značky Magic Marine, kterou David podporoval již dříve a to ve spojení s dodavatelskou firmou Reve.

Více

—————

NUTREND

NUTREND

Dodavatel stravovacích doplňků špičkové kvality. Energetické tyčinky, sportovní nápoje, antioxydanty, vitamíny, minerály, ale také výživové poradenství na té nějvyšší úrovni.

Více

—————

RODOP a.s.

RODOP a.s.

Developer nemovitostí pro bydlení, sport a volný čas. RODOP a.s. je jedním z největších partnerů jachtingu v České republice a projekty Davida Křížka podporuje již od Minitransatu. 

Více

—————

STAVMONTA

STAVMONTA

STAVMONTA v Česku realizuje inženýrské a vodohospodářské stavby. Od začátku roku 2013 pak podporuje Davida Křížka a především jeho závodní činnost na jednoposádkovém skifu RS700.

Více

—————

UBM Bohemia

Developerská společnost UBM Bohemia je partnerem katamaránu Flying Phantom. Společnost dlouhodobě spolupracuje s Davidem Křížkem na velkém lipenském projektu.

Více

—————