Kajutové a kýlové plachetnice

 

Star (olympijská třída)

1999 Mistrovství ČR 3. místo

1999 Závod Poháru ČR 1. místo

2000 Závod Poháru ČR 2. místo

2001 Závod Poháru ČR 1. místo

Soling (olympijská třída)

2000 Mistrovství Německa 2. místo

2000 Austria Cup 3. místo

Café skiff

1999 Mistrovství Polska 3. místo

Café 24

1999 Papieszke regatty (POL) 1. místo

2003 Mistrovství ČR 1. místo

2005 Mistrovství ČR Café a ORC 2. místo

Magic 25

1999 Mistrovství ČR 3. místo

Thompson 830

2001 Cientomiglia (ITA) 3. místo

Elan 31

2002 Mistrovství ČR – offshore Niké Cup (CRO) 3. místo

SAS 39

2003 Májová regata (CRO) 1. místo

Elan 333

2003 Mistrovství ČR - Námořní rallye (CRO) 1. místo

2004 Mistrovství ČR - Námořní rallye (CRO) 1. místo

2005 Mistrovství ČR - Námořní rallye (CRO) 1. místo

Elan 34

2008 Mistrovství ČR - Námořní rallye (CRO) 2. místo

Bavaria 42 Match

2006 IT Business Regatta (CRO) 1. místo

2006 Memoriál Jakuba Dosoudila (CRO) 2. místo

2006 Malá cena YFA (CRO) 1. místo

2008 IT Business Regatta (CRO) 1. místo

2008 Mistrovství ČR (CRO) 1. místo

2009 Mistrovství ČR (CRO) 1. místo

2010 Mistrovství ČR (CRO) 2. místo

2011 Mistrovství ČR (CRO) 1. místo

Bavaria 44

2005 Business World Cup – IT Regatta (CRO) 2. místo

2005 Memoriál Jakuba Dosoudila (CRO) 1. místo

Beneteau First 35

 

2017 Mistrovství ČR - Námořní rallye (CRO) 1. místo

Beneteau First 36,7

2004 Májová regata (CRO) 1. místo

Beneteau First 40,7

2008 Rolex Middle Sea Race (MLT) 2. místo

2009 Mistrovství světa (ITA) 10. místo

2009 Mistrovství ČR a SR (CRO) 5. místo (mistři ČR)

2009 Mistrovství CRO 4. místo

2009 Offshore Jabuka ORCi (CRO) 2. místo

2010 Mistrovství CRO Cres 3. místo

2010 Mistrovství Evropy (ITA) 8. místo

2010 Mistrovství ČR a SR (CRO) 3. místo (vicemistři ČR)

2010 Rolex Middle Sea Race (MLT) 10. místo (1. místo ve skupině)

2011 Mistrovství světa (CRO) 12. místo

2011 Rolex Middle Sea Race (MLT) 10. místo

2012 Rolex Middle Sea Race (MLT) 12. místo

2013 Eolian Sailing Week (ITA) 1. místo

2013 Mistrovství světa (ITA) 8. místo

2013 Rolex Middle Sea Race (MLT) 11. místo (3. místo ve skupině)

2015 Rolex Middle Sea Race (MLT) 3. místo (1. místo ve skupině)

Beneteau First 45

2009 IT Regatta (CRO) 1. místo

J24

2005 Mistrovství Evropy s týmem IRL (FRA) 27. místo

J80

2002 ISAF World Sailing Games (Mistrovství světa) (FRA) 24. místo

Jeaneau 35 One Design

2004 San Pellegrino Cup (CRO) 1. místo

2005 Mistrovství ČR (CRO) 3. místo

KER 11,3

2006 Middle Sea Race (Malta) 19. místo

Transat 6,50 - serie

2006 Trophée Maria-Agnes Peron (FRA) 19. místo

2006 Prolog – Minifastnet Race (FRA) 10. místo

2006 Minifastnet Race (FRA) 16. místo

2006 Prolog Les Sables – Les Azores (FRA) 6. místo

2006 Les Sables – Les Azores – Les Sables (FRA) 15. místo

2007 Demi-Clé (FRA) 3. místo

2007 Prolog – Minifastnet Race (FRA) 5. místo

2007 Trophée Maria-Agnes Peron (FRA) 14. místo

2007 Open Sail (FRA) 7. místo

2007 Prolog Transgascogne (FRA) 2. místo

2007 Transat 6,50 - MiniTransat (FRA - BRA) 3. místo

Melges 24

2007 Melges Tour 1. místo

2008 Melges Tour 2. místo

2010 Mistrovství ČR 1. místo

2011 VOLVO Cup ITA 18. místo

2013 VOLVO Cup ITA 14. místo

2014 Velká cena Melges 2. místo

Figaro Beneteau

2008 Transat ag2r (FRA - St. Barth) 23. místo

 

DINGHY

 

Fireball

1994 Italský pohár 4. místo

1995 Ski regata (FRA) 1. místo

1995 Mistrovství ČR 2. místo

1995 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

1996 Ski regata (FRA) 2. místo

1996 Mistrovství ČR 1. místo

1996 Mistrovství Evropy 7. místo

1996 Evropský pohár 3. místo

1996 Mistrovství Holandska (NED) 2. místo

1996 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

1997 Evropský pohár 4. místo

1997 Ski regata (FRA) 1. místo

49er (olympijská třída)

1997 Závod světového poháru (NED) 17. místo

1998 Závod série Eurolymp (ESP) 8. místo

1998 Mistrovství Polska (POL) 4. místo

1999 Závod série Eurolymp (ESP) 13. místo

1999 Mistrovství Rakouska (AUT) 3. místo

1999 Speed Festival (AUT) 3. místo

RS700

2010 ATLANTIK Prague Regatta Show 2.místo

2010 Grand Prix RS700 1. místo

2010 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2011 Pohár ČR absolutní pořadí 3. místo (1,1,1,DNS)

2012 Mistrovství Evropy (ITA) 4. místo

2012 Mistrovství ČR 1. místo

2012 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2013 Mistrovství ČR 1. místo

2013 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2014 Mistrovství Evropy (NED) 3. místo

2014 Mistrovství ČR 2. místo

2015 Mistrovství ČR 2. místo

2015 Pohár ČR 2. místo

2016 Mistrovství ČR 2. místo

Pirat class

1995 Závod poháru ČR 1. místo

2008 Závod poháru ČR 2. místo

 

Match racing

 

1996 Mistrovství ČR 3. místo

2009 Catamaran Match Race 1. místo

2010 Mistrovství ČR CatMatch 1. místo

2011 Mistrovství ČR CatMatch 1. místo

2013 Závod poháru ČR 1. a 2. místo

 

Team racing

 

1998 Mistrovství ČR 3. místo

2001 Mistrovství světa 9. místo

2001 Inter Euro Open (GBR) 5. místo

2001 Pohár ČR 1. místo

2002 Mistrovství Evropy (ESP) 5. místo

2002 Mistrovství ČR 1. místo

2002 Pohár ČR 1. místo

2002 Inter Euro Open (GBR) 5. místo

2003 Mistrovství světa (NZL) 10. místo

2003 Mistrovství ČR 1. místo

2004 Mistrovství Evropy (ITA) 3. místo

 

CATAMARAN

 

F20 Predator - catamaran

2008 Závod poháru ČR 1. místo

2009 Závod poháru ČR 1. místo

2009 Vele di Pasqua (ITA) 1. místo

2009 Mistrovství Holandska (NED) 10. místo

2009 Round TEXEL (NED) 7. místo

Flying Phantom

2016 - Flying Phantom Series overall - 9. místo

2016 - World Series Cannes FRA - 11. místo

2016 - World Series Geneve SUI - 10. místo

2016 - World Series Malcesine - 6. místo

2016 - World Series Marseille - 7. místo

2017 - Flying Phantom Extreme Sailing Series overall - 9. místo

2017 - Foiling Week La Baule FRA - 12. místo

2017 - Flying Phantom Extreme Sailing Series Madeira POR - 11. místo

2017 - Flying Phantom Extreme Sailing Series Barcelona ESP - 9. místo

2017 - Flying Phantom Extreme Sailing Series Hamburg GER - 11. místo

2017 - Flying Phantom Extreme Sailing Series Cardiff GBR - 9. místo

Eagle 20 Carbon - catamaran

2010 Katamarangau (GER) 1. místo

2010 Catregatta (GER) 1. místo

2010 Lipno Marathon 1. místo

Tornado - catamaran

2010 Pohár ČR Lipno 1. místo

2010 Mistrovství ČR 2. místo (mistři ČR)

2010 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2011 Mistrovství ČR 1. místo

2011 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2011 Mistrovství Německa 3. místo

2011 Mistrovství světa 7. místo

2011 Mistrovství Evropy 7. místo

2012 Mistrovství Evropy 5. místo

2012 Mistrovství Německa 3. místo

2012 Mistrovství světa 7. místo

2012 Mistrovství ČR 3. místo (mistři ČR)

2012 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2013 Mistrovství Rakouska 5. místo

2013 Mistrovství ČR 1. místo

2013 Mistrovství světa 4. místo

2013 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2014 Mistrovství ČR Cat Open 1. místo

2014 Mistrovství Evropy 4. místo

2014 Mistrovství ČR 1. místo

2014 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2014 Pohár ČR Open Cat 1. místo

2015 Mistrovství ČR Cat Open 1. místo

2015 Mistrovství ČR 4. místo (2. z ČR)

2015 Mistrovství Evropy 4. místo

2015 Pohár ČR absolutní pořadí 1. místo

2016 Mistrovství ČR 1. místo

2017 Mistrovství ČR Cat Open 1. místo

 

Lední jachty

 

DN

2014 Mistrovství ČR 2. místo

2014 Mitropa Trophy 4. místo